Wesołych świąt

• autor: janolossuperktos, 2016-03-24 08:50

Zawodnikom LKS  Burza Pilawa,

kibicom oraz wszystkim sympatykom sportu,

radosnych, spokojnych, spędzonych w gronie najbliższych

świąt Wielkanocnych życzy zarząd LKS Burza Pilawa.

autor: ~Weteran 2016-04-09 22:47:52

avatar Spóźnione najlepszego i brawa za remis na boisku lidera.Pierwszy i mam nadzieję nie ostatni punkt wywalczony na boisku w tym sezonie.Można jakieś szczegóły z meczu z Sobieniami? Skład i kto strzelił gola?Te chłopaki zawsze mieli potencjał na granie.

autor: kotfilemon 2016-04-10 09:01:03

Profil kotfilemon w Futbolowo Gratulacje dla nowego trenera i zawodnikówm BP.Widziałem sporo nowych twarzy również są powroty.Bardzo pozytywne zjawisko swiadczące o tym,że dwaj najwięksi szkodnicy BP w historii panowie G.i M. odeszli w niebyt.Okazało się że mozna znalezc normalnego trenera.Poprzedniego prezes pana G.takie zadanie przerastało intelektualnie.Niejaki M.którego wynalazł okazał się najgorszym trenerem w POLSCE.Teraz jak nie ma tych dwóch nieudaczników i ludzie wracają będzie dobrze.

autor: janolossuperktos 2016-04-10 10:17:32

Profil janolossuperktos w Futbolowo Największym nieudacznikiem to chyba Ty jesteś. Przez pół roku nie odważyłeś się przyjść i osobiście powiedzieć co Ci się nie podoba.

autor: kotfilemon 2016-04-10 11:32:14

Profil kotfilemon w Futbolowo Ile punktów w rundzie zdobył duet szkodników panowie G.iM.w rundzie jesiennej 2015 w najniższej klasie rozgrywkowej w Polsce? Odpowiedz brzmi -ZERO.Dziękuję za uwagę.
ps.admin nie za bardzo wypadasz w meczach,proponuję więcej trenować a mniej gadać

autor: janolossuperktos 2016-04-10 15:36:30

Profil janolossuperktos w Futbolowo Po prostu uważam, że te Twoje wpisy o tych dwóch Panach są już przynajmniej dziecinne. Dorosły facet, a boi się podejść, osobiście powiedzieć co mu leży na sercu i woli napisać kilkaset komentarzy obrażając człowieka. Pan Golewski był na meczu, przecież go widziałeś.

autor: ~Weteran 2016-04-10 16:39:20

avatar Wydedukowałem,że w Sobieniach bramkę strzelił Denis. Powodzenia, chłopaki, w następnych meczach.

autor: kotfilemon 2016-04-10 18:27:22

Profil kotfilemon w Futbolowo Admin,a ja poprostu uważam ze prawda nigdy nie jest dziecinna.Prawda też nie obraża bo prawda to prawda.Zero punktów w rundzie to prawda.Czy się mylę?Nowy prezes znalazł normalnego trenera w 3 tygodnie.Pan G.nie umiał znależć zato znalazł goscia który nie umiał wygrać zadnego meczu.Gdzie tu jest nieprawda?
Dużo ludzi powracało bo ten duet odszedł.To też nieprawda?Więcej treningu mniej gadki, admin.

autor: ~xx 2016-04-10 21:00:47

avatar Powiedz mi kociefilemonie kto niby wrócił? Skład nie wiele się zmienil...

autor: ~Weteran 2016-04-10 22:29:30

avatar Sorry, coś mi się pop.....Źle wyczytałem w internecie-meczu z Sobieniami przecież jeszcze nie było.

autor: ~Weteran 2016-04-10 22:31:02

avatar Rozegrany awansem? Z uwagi na walkower Sobień z Rokolą?

autor: kotfilemon 2016-04-13 08:49:25

Profil kotfilemon w Futbolowo Ja zauważyłem powrót zawodników MF,AB,oraz młody blondynek z Puznówki wychowanek Wilgi Garwolin.To trzech ludzi którzy wrócili po odejsciu duetU SG i PM.Trzech ludzi to jakieś ok 27% składu.To jest niewiele?Wiem,że dotychczasowi zarządzający BP mają fanów wsród zawodników BP.Ale prawdy nie da się zakrzyczeć.Panowie M.i G wykazali się wyjątkowym nieudacznictwem i ociężałością intelektualną nie potrafiąc zdobyć ani jednego punktu w rundzie jesień 2015.Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pod nowym prezesem i trenerem jest remis z liderem.A niewiele brakowało do wygranej- sędzia który wskazuje karnego na korzyść BP a potem anuluje.Pan G.był tak nieswój jak zobaczył grę ,że aż na trybunach się wyraził że ten rocznik nalezy rozwiązać.Znaczy seniorów BP.Dziękuję za uwagę.

autor: kotfilemon 2016-04-13 08:55:20

Profil kotfilemon w Futbolowo Wyraziłem się trochę nieprecyzyjnie,wróciło 2 ludzi MF i AB,młody z Puznowki to nowy nabytek.Tak więc 2 powroty 1 nowy.Ale to wciąż 27%ludzi więcej do gry a nie sztuk.

autor: ~hehe 2016-04-13 12:23:56

avatar z tego co kojarze to Adam nie gral juz duzo przed prezesem G wiec wychodzi na to ze wrocila jedna osoba niedorozwoju :)

autor: ~kociefilemonie 2016-04-13 12:30:21

avatar ja to jestem ciekaw czy na zywo bylbys taki kozak, podejdz pogadaj z panem G, z tego co czytam byles na meczu ale za duza pizdziocha jestes zeby podejsc i porozmawiac. Zamiast tego wylewasz zale i jakies herezje na temat powrotow, niestety nie masz zielonego pojecia na temat tego co piszesz dlatego latwo sie domyslic kim jestes :) a tak apropo w pierwszej rundzie nie gralo kilku ludzi ktorzy z roznych powodow nie mogli grac nie ze wzgledu na prezesa (Adi, Denis, Kazik i kilku innych) stad tak marne wyniki w 1 rundzie. Wrocili i juz w pierwszym meczu widac roznice co niekoniecznie musi byc to prezesa ktory jest tu dopiero kilka tygodni

autor: kotfilemon 2016-04-13 23:03:21

Profil kotfilemon w Futbolowo Za rządów pana G. klub sportowy Burza Pilawa zanotował spadek z A klasy do B klasy.Takie spadki się zdarzają,życie.Natomiast na Mazowszu były tylko trzy druzyny które w najnizszej klasie rozgrywkowej nie zdobyły zadnego punktu jesienią 2015 roku.Jedną z drużyn była BP pod kierownictwem wiadomo kogo.Zero punktów.Dziękuję za uwagę.Do zobaczenia na meczu.Będzie coraz lepiej.Gratuluję wszystkim zawodnikom.Po remisie z liderem może być tylko lepiej.Co znaczy zmiana trenera i prezesa.Tak trzymać!

autor: ~do kotfilemon 2016-04-15 13:23:33

avatar panie Kamerun nie znasz sie na niczym byłeś wiecznym juniorem i tutaj zgrywasz nie wiadomo kogo więc nie mów co jest źle a co dobrze bo tylko pierdolisz robotę!!!

autor: ~anonim 2016-04-17 12:40:54

avatar sluchaj frajerze jak nie wiesz kim jest kto to nie pierdol glupt